ferroli ankara servisi

Hizmet Ferroli Kombi Klima Teknik Servisi
Telefon

Pursaklar Ferroli Servisi

Pursaklar Ferroli Servisi, dünya standartlarında üretilen ferroli ürünlerinin Ankara merkez ve tüm ilçelerinde bakım ve onarım faaliyetlerini başarılı bir şekilde üstlenen kurumsal bir teknik servistir.

Gittikçe artan tüketim ile ilgili bilinç ve araştırma öğrenme ihtiyacı firmaları ve teknik servisleri kendilerini sürekli olarak geliştirmeye yöneltmiştir. Buna paralel olarak teknik servisler eğitim toplantıları, montaj ve tamir konusunda teknik unsurların yanı sıra, servis olarak davranış ve kalite yönetim konularında da daima personellerini bilgilendirmekte geliştirmektedir.

Pursaklar Ferroli Servisi doğalgazlı ürünlerin bakım onarım ve teknik servisi hizmetini veren kurumsal bir firma olması sebebi ile tüm Ankara müşterilerinden her zaman beğeni ve olumlu dönüşler almaktadır. Kaliteli hizmet ve hızlı hizmet anlayışını kendisine ilke edinen firmamız, her zaman bu yönde kendisini geliştirmektedir.

Ferroli marka kombi cihazlarında zaman zaman çıkış suyu sensör arızası meydana gelmektedir. Diğer adı ise ntc arızasıdır. Bu durumun nedeni kalorifer devresinde görev alan sensörün arızalanması veya sensör bağlantılarında sorun yaşanmasıdır. Sizlerin bu sorun karşısında yapacağı tek şey konusunda tecrübeli ve uzman olan Pursaklar Ferroli Servisiile bağlantıya geçmenizdir.

Ayrıca kombi cihazlarında bazen kullanım suyu sensör arızası da meydana gelmektedir. Bu durumda yine ntc olarak adlandırılmaktadır. Ntc sensörde ya da bağlantılarında sorun yaşandığında bu durum ortaya çıkmaktadır. Yine çözüm için Pursaklar Ferroli Servisiçağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak destek istemeniz yapılacak en doğru davranıştır.

Ferroli marka şofben cihazlarının eşanjörlerinde kullanılan bakır borular maksimum 25 ppm oksijen içermelidir. Daha yüksek ppm içeren bakır boru kullanılırsa, boruların daha kısa sürede delinmesine sebep olur. Bu sebeple Ferroli marka şofben cihazlarında oksijen içermeyen bakır borular kullanılmaktadır.

Şofben cihazlarının su sıcaklığı yaklaşık 60 derece olmalıdır. Bu derecenin üzerine çıkılırsa ve sıklıkla bu derecenin üzerine kullanılırsa zaman içerisinde kireçlenme sorunu oluşacaktır. Bu durum aynı şekilde rezistans üzerinde de kireçlenmeye sebep olacaktır. Bu durum da şofben cihazınızın verimini düşürecektir. Sudaki kireç oranına da bağlı olarak oluşan bu durumu çözmek için Pursaklar Ferroli Servisi tarafından bakım yapılması gerekmektedir.

Kombi ve şofben cihazlarınıza düzenli olarak yıllık bakımları yapıldığı zaman bu tip sorunlar ile karşılaşmazsınız ve cihazlarınız daha verimli şekilde çalışır. Ayrıca teknik servis olarak tüm müşterilerimize tavsiyemiz cihazların mutlaka kullanım kılavuzlarına göre kullanılmasıdır. Kullanım kılavuzlarına göre kullanılmayan cihazlar kısa zamanda sorun çıkarmakta ve verimsiz çalışmaktadır.

Pursaklar Ferroli Servisi değerli Ankara halkına Ferroli marka ürünlerde en kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli olarak hiç durmadan hizmet vermektedir. Hızlı bir şekilde servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka teknik servisimiz çağrı merkezi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Randevu saatinde gezici servislerimiz mutlaka konumunuzda olarak sorununuza çözüm üretecektir.